Akcesoria rowerowe – czyli pomysły na prezent dla miłośnika roweru

present-307984_1280Amatorzy sportu, jakim jest jazda na rowerze, na pewno ucieszą się z prezentu, który będzie dotyczył ich pasji. Co zatem możemy kupić rowerzyście? Oto kilka pomysłów na akcesoria rowerowe, które będą przydatne i ucieszą każdego miłośnika roweru.

1. Najpopularniejszym akcesorium do roweru są liczniki rowerowe. Jeżeli osoba, jeżdżąca na rowerze jeszcze takiego nie ma – koniecznie trzeba jej to sprezentować! Ceny liczników są różne – ale te najtańsze zazwyczaj szybko wylądują w koszu. Dobrej jakości i popularne wśród rowerzystów, są liczniki sigma. W zależności od tego ile chcemy wydać na prezent, można kupić standardowy liczniki, lub taki z dodatkowymi funkcjami, które – na przykład odmierzają tętno lub liczą ilość spalonych kalorii.

2. Innym pomysłem będą też akcesoria odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo podróży rowerzystów. Najlepiej, żeby była to kamizelka odblaskowa, bo zwykłe paski nie nadają się na prezent. Trzeba jednak dobrze rozważyć ten pomysł, gdyż kamizelka nie każdemu może się spodobać.

3. Plecak na rower – będzie idealnym prezentem, dla tych rowerzystów, którzy wybierają się w dłuższe trasy. Alternatywą dla plecaka będzie sakwa – dla tych, którzy jeżdżą na kilkudniowe wycieczki rowerowe.

4. Kilka czasopism rowerowych lub książkę. Ale raczej czasopism, gdyż z pewnością są bardziej na czasie.

5. Koszulkę z motywem rowerowym. Co prawda nieraz ciężko jest kupić komuś ubranie, ze względu na nieznajomość rozmiaru, jednak, gdy przynajmniej mniej więcej znamy wymiary rowerzysty, taka koszulka na pewno się spodoba nowemu właścicielowi.

To tylko kilka pomysłów na prezenty dla rowerzysty. Więcej na pewno można znaleźć w specjalistycznych sklepach rowerowych. Można poszukać takich sklepów w Internecie i sprawdzić jakie jeszcze akcesoria rowerowe można sprawić w prezencie rowerzyście.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s