Co oferuje nam firma Corratec?

rowery corratecCorratec to niemiecka marka, która stawia głównie na innowacje oraz wygląd swoich rowerów. Na naszym rynku kojarzona głównie dzięki rowerom górskim i trekkingowym.

W kategorii rowerów górskich należy wyróżnić modele z serii X-VERT. Jest to świetny wybór w naprawdę rozsądnej cenie, nawet dla najbardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników. W modelu X-VERT MOTION znajdziemy ciekawą innowację – technologię LPC (low profile chainstay). Minimalizuje ona możliwość uderzania łańcucha o ramę. Rowery Corratec wyposażone są w świetne hamulce. X-VERT MOTION otrzymał hydrauliczne hamulce tarczowe, które naprawdę robią różnicę! Podobne wyposażanie znajdziemy też w świetnie wyglądającym modelu X-VERT HALCON. Wszystkie rowery firmy Corratec wyróżnia mała masa, którą udało się osiągnąć między innymi dzięki bardzo lekkiej ramie wykonanej z aluminium. Niemiecki producent oferuje także wysokiej jakości modele przeznaczone dla kobiet. Seria X-VERT oferuje modele CROSS LADY, które panie docenią za połączenie eleganckie wyglądu z solidnym wykonaniem i wysokim komfortem prowadzenia.

Prawdziwą perłą w koronie w ofercie firmy Corratec są modele trekkingowe. FASHION GENT to zdecydowanie jeden z najładniej wyglądających rowerów dostępnych na naszym rynku. Stanowi połączenie tradycyjnego wyglądu i innowacyjnych rozwiązań. FASHION GENT zaopatrzony jest precyzyjne hydrauliczne hamulce tarczowe, dzięki którym można uzyskać najwyższy komfort hamowania. Wyjątkowy komfort jazdy zapewniony jest przy pomocy amortyzowanego wspornika siodłowego oraz widelca. Trekkingowe rowery Corratec spisują się doskonale zarówno w mieście jak i na powierzchniach nieutwardzonych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s