Podsiodłowe torby rowerowe

Wydaje się, ze zakup torby rowerowej pod siodło jest kwestią banalna. Kiedy jednak przymierzymy się do zakupu, okazuje się, że rynek przesycony jest gadżetami dla kolarzy, i jeśli chodzi o wymienione toby, często trudno dokonać wyboru. Tracimy głowę, i nie wiemy, na jakie cechy zwracać uwagę.

Ceny wahają się w zależności od jakości wykonania, materiałów użytych do uszycia torby, jej wielkości, ilości zapięć i regulacji, itp. Od wymienionych czynników uzależniona jest oczywiście również jakość, jeśli chodzi o torby rowerowe podsiodłowe. Przed zakupem powinniśmy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – do czego potrzebny jest nam tego rodzaju element wyposażenia?

Może być on niewielkim pojemnikiem do przewożenia narzędzi lub podręcznego bagażu, który zwykle wozimy ze sobą i z którym nie mamy co zrobić. Będziesz mógł wozić w torbie klucze czy telefon, bez obawy, że się zgubią, jak to często bywa, gdy upychamy je po kieszeniach. W taki wypadku wybieramy torebki rowerowe małe. Często wystarczy jednak kupić torbę niewiele większa, by mogła się ona sprawdzić również podczas wycieczek. Na co dzień zaś będzie równie wygodna, jak torba mniejsza. Rowerowe torby podsiodłowe produkowane są w kilku wariantach rozmiarowych, od s do xl. Te największe przypominają już małe sakwy bagażowe. Rozmiar należy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Kupując torby rowerowe pod siodło, warto zwrócić baczną uwagę na materiał, z którego produkty są wykonywane. To on jest głównym gwarantem wytrzymałości pojemnika. Torba narażona jest na częsty kontakt z wodą i błotem, ważne więc, by była szczelna. Wybieramy materiały wodoodporne.

Przy zakupie nie oszczędzaj. Lepiej raz kupić torbę, która posłuży Ci dłużej, niż co chwila wydawać gotówkę na nowe, niewiele warte gadżety.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s